Activă ARGEŞ

DR VUŢĂ DENTAL TEAM S.R.L.

CUI
48395770
Reg. Comerț
J2023001451035
Înregistrată
27.06.2023
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, CAL. BASCOVULUI, NR.7
12.97
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 27.06.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.813.264 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
357.157 RON
▼ 24% vs 2024
Capitaluri proprii
359.069 RON
▲ 201% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▼ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

0371 k742 k1,1 mil1,5 mil1,9 mil2023 · Cifră de afaceri: 836.266 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.853.792 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.813.264 RON2023 · Profit: 280.232 RON2024 · Profit: 466.874 RON2025 · Profit: 357.157 RON2023 · Datorii: 36.831 RON2024 · Datorii: 265.435 RON2025 · Datorii: 183.491 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DR VUŢĂ DENTAL TEAM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.813.264 RON în 2025, cu un profit net de 357.157 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 1.813.264 1.853.792 836.266
Profit net 357.157 466.874 280.232
Capitaluri proprii 359.069 119.248 280.432
Active totale 542.560 384.683 317.263
Datorii totale 183.491 265.435 36.831
Număr mediu salariați 5 6 2

Analiză de risc — insolvență

12.97
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.