Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

DAMISAR S.R.L.

CUI
48303394
Reg. Comerț
J2023000854244
Înregistrată
12.06.2023
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, SAT SATULUNG COM. SATULUNG, SATULUNG, NR.140, cod poștal 437270
-1.55
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 12.06.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
854.674 RON
▼ 13% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-50.218 RON
▼ 247% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 200% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

0197 k393 k590 k787 k983 k2023 · Cifră de afaceri: 515.789 RON2024 · Cifră de afaceri: 983.373 RON2025 · Cifră de afaceri: 854.674 RON2023 · Profit: 8.184 RON2024 · Profit: 25.685 RON2025 · Profit: 0 RON2023 · Datorii: 187.538 RON2024 · Datorii: 253.495 RON2025 · Datorii: 290.801 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DAMISAR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 854.674 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 854.674 983.373 515.789
Profit net 0 25.685 8.184
Capitaluri proprii -50.218 34.069 8.384
Active totale 240.583 287.425 195.922
Datorii totale 290.801 253.495 187.538
Număr mediu salariați 3 1 1

Analiză de risc — insolvență

-1.55
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.