Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LMC RENT SERV S.R.L.

CUI
48259582
Reg. Comerț
J2023010168401
Înregistrată
30.05.2023
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR VIŞINILOR, NR.19, CAMERA 5, ET.2, AP.5, cod poștal 24091
0.53
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 30.05.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
94.120 RON
▲ 17% vs 2024
Profit net
189.183 RON
Capitaluri proprii
-2.591 RON
▲ 99% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

0806 k1,6 mil2,4 mil3,2 mil4,0 mil2023 · Cifră de afaceri: 42.866 RON2024 · Cifră de afaceri: 80.296 RON2025 · Cifră de afaceri: 94.120 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 189.183 RON2023 · Datorii: 2.504.463 RON2024 · Datorii: 4.030.153 RON2025 · Datorii: 3.513.760 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LMC RENT SERV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 94.120 RON în 2025, cu un profit net de 189.183 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 94.120 80.296 42.866
Profit net 189.183 0 0
Capitaluri proprii -2.591 -196.574 -68.905
Active totale 3.511.169 3.833.579 2.435.558
Datorii totale 3.513.760 4.030.153 2.504.463
Număr mediu salariați 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.53
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.