Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TNY PRO BUSINESS S.R.L.

CUI
48243101
Reg. Comerț
J2023009967406
Înregistrată
26.05.2023
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, INT HUMULEŞTI, NR.137
26.86
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 26.05.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
538.003 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
212.036 RON
▼ 47% vs 2024
Capitaluri proprii
541.224 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

0108 k216 k324 k431 k539 k2023 · Cifră de afaceri: 299.145 RON2024 · Cifră de afaceri: 539.281 RON2025 · Cifră de afaceri: 538.003 RON2023 · Profit: 235.895 RON2024 · Profit: 399.518 RON2025 · Profit: 212.036 RON2023 · Datorii: 27.651 RON2024 · Datorii: 79.803 RON2025 · Datorii: 33.427 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TNY PRO BUSINESS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 538.003 RON în 2025, cu un profit net de 212.036 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 538.003 539.281 299.145
Profit net 212.036 399.518 235.895
Capitaluri proprii 541.224 524.726 236.095
Active totale 574.651 604.529 263.746
Datorii totale 33.427 79.803 27.651
Număr mediu salariați 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

26.86
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.