Activă BISTRIŢA-NĂSĂUD

AUTO RASCA S.R.L.

CUI
4816231
Reg. Comerț
J06/922/1993
Înregistrată
27.10.1993
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. ZEFIRULUI, NR.9, cod poștal 420135
3.09
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8553
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 27.10.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
347.050 RON
▲ 18% vs 2024
Profit net
15.483 RON
Capitaluri proprii
21.756 RON
▲ 247% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

069 k139 k208 k278 k347 k2021 · Cifră de afaceri: 295.170 RON2022 · Cifră de afaceri: 289.650 RON2023 · Cifră de afaceri: 298.873 RON2024 · Cifră de afaceri: 294.060 RON2025 · Cifră de afaceri: 347.050 RON2021 · Profit: 27.469 RON2022 · Profit: 4.490 RON2023 · Profit: 1.705 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 15.483 RON2021 · Datorii: 18.558 RON2022 · Datorii: 20.281 RON2023 · Datorii: 56.146 RON2024 · Datorii: 49.466 RON2025 · Datorii: 62.160 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AUTO RASCA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 347.050 RON în 2025, cu un profit net de 15.483 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 347.050 294.060 298.873 289.650 295.170
Profit net 15.483 0 1.705 4.490 27.469
Capitaluri proprii 21.756 6.272 22.708 212.422 235.401
Active totale 65.916 37.738 60.854 23.284 62.540
Datorii totale 62.160 49.466 56.146 20.281 18.558
Număr mediu salariați 4 2 4 4 5

Analiză de risc — insolvență

3.09
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8553).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.