Activă VÂLCEA

DICAN DFM S.R.L.

CUI
48132308
Reg. Comerț
J38/431/2023
Înregistrată
10.05.2023
Sediu social JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, ALEEA MUZICII, NR.5-8, BL.RO5-RO6, SC.RO5, ET.9, AP.3
107.51
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 10.05.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
60.082 RON
Profit net
48.268 RON
Capitaluri proprii
45.737 RON
▲ 1286% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

047 k93 k140 k186 k233 k2023 · Cifră de afaceri: 232.648 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 60.082 RON2023 · Profit: 185.864 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 48.268 RON2023 · Datorii: 10.494 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 530 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DICAN DFM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 60.082 RON în 2025, cu un profit net de 48.268 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 60.082 0 232.648
Profit net 48.268 0 185.864
Capitaluri proprii 45.737 3.300 186.064
Active totale 46.267 3.300 196.558
Datorii totale 530 0 10.494
Număr mediu salariați 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

107.51
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.