Activă PRAHOVA

RYBPAV CONSTRUCT S.R.L.

CUI
48099457
Reg. Comerț
J29/1008/2023
Înregistrată
04.05.2023
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. OLTULUI, NR.1A, BL.51A, SC.A, ET.PARTER, AP.4
10.76
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 04.05.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
109.963 RON
▼ 55% vs 2024
Profit net
34.417 RON
▼ 77% vs 2024
Capitaluri proprii
34.657 RON
▼ 78% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

052 k103 k155 k206 k258 k2023 · Cifră de afaceri: 257.891 RON2024 · Cifră de afaceri: 245.753 RON2025 · Cifră de afaceri: 109.963 RON2023 · Profit: 201.576 RON2024 · Profit: 152.362 RON2025 · Profit: 34.417 RON2023 · Datorii: 6.193 RON2024 · Datorii: 7.692 RON2025 · Datorii: 26.244 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RYBPAV CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 109.963 RON în 2025, cu un profit net de 34.417 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 109.963 245.753 257.891
Profit net 34.417 152.362 201.576
Capitaluri proprii 34.657 154.749 201.776
Active totale 60.901 162.441 207.969
Datorii totale 26.244 7.692 6.193
Număr mediu salariați 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

10.76
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.