Activă Plătitor TVA PRAHOVA

NIANA LOG SPEED S.R.L.

CUI
48016338
Reg. Comerț
J29/911/2023
Înregistrată
19.04.2023
Sediu social JUD. PRAHOVA, SAT BLEJOI COM. BLEJOI, STR. RADU TUDORAN, NR.259, cod poștal 107070
6.62
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 19.04.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.519.138 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
76.625 RON
▲ 6222% vs 2024
Capitaluri proprii
76.865 RON
▼ 30% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

0304 k608 k911 k1,2 mil1,5 mil2023 · Cifră de afaceri: 389.842 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.311.801 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.519.138 RON2023 · Profit: 109.147 RON2024 · Profit: 1.212 RON2025 · Profit: 76.625 RON2023 · Datorii: 77.251 RON2024 · Datorii: 82.875 RON2025 · Datorii: 133.869 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NIANA LOG SPEED S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.519.138 RON în 2025, cu un profit net de 76.625 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 1.519.138 1.311.801 389.842
Profit net 76.625 1.212 109.147
Capitaluri proprii 76.865 110.559 109.347
Active totale 210.734 191.741 186.598
Datorii totale 133.869 82.875 77.251
Număr mediu salariați 3 2 1

Analiză de risc — insolvență

6.62
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.