Activă HUNEDOARA

ORTHONOUR S.R.L.

CUI
47982211
Reg. Comerț
J2023000462205
Înregistrată
11.04.2023
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. DUILIU ZAMFIRESCU, BL.Q, SC.A, ET.PARTER, AP.1
6.26
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 11.04.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
299.000 RON
▲ 9% vs 2024
Profit net
60.888 RON
▲ 9% vs 2024
Capitaluri proprii
83.195 RON
▲ 273% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k179 k239 k299 k2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 275.380 RON2025 · Cifră de afaceri: 299.000 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 56.098 RON2025 · Profit: 60.888 RON2023 · Datorii: 125.886 RON2024 · Datorii: 108.860 RON2025 · Datorii: 124.420 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ORTHONOUR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 299.000 RON în 2025, cu un profit net de 60.888 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 299.000 275.380 0
Profit net 60.888 56.098 0
Capitaluri proprii 83.195 22.307 -33.791
Active totale 207.615 131.167 92.095
Datorii totale 124.420 108.860 125.886
Număr mediu salariați 3 3 1

Analiză de risc — insolvență

6.26
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.