Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

HORMONE CHECK S.R.L.

CUI
47900262
Reg. Comerț
J40/6056/2023
Înregistrată
28.03.2023
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. ROŞIA MONTANĂ, NR.4, BL.05, SC.C, ET.2, AP.123, cod poștal 60955
58.69
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 28.03.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
62.838 RON
▼ 43% vs 2024
Profit net
34.894 RON
▼ 22% vs 2024
Capitaluri proprii
35.674 RON
▼ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

022 k44 k66 k88 k110 k2023 · Cifră de afaceri: 49.872 RON2024 · Cifră de afaceri: 109.585 RON2025 · Cifră de afaceri: 62.838 RON2023 · Profit: 11.417 RON2024 · Profit: 44.688 RON2025 · Profit: 34.894 RON2023 · Datorii: 7.202 RON2024 · Datorii: 6.795 RON2025 · Datorii: 876 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HORMONE CHECK S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 62.838 RON în 2025, cu un profit net de 34.894 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 62.838 109.585 49.872
Profit net 34.894 44.688 11.417
Capitaluri proprii 35.674 44.888 11.617
Active totale 36.550 51.683 18.819
Datorii totale 876 6.795 7.202
Număr mediu salariați 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

58.69
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.