Activă Plătitor TVA SATU MARE

UNITED POWER CONSTRUCT S.R.L.

CUI
47900017
Reg. Comerț
J30/329/2023
Înregistrată
28.03.2023
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.28, AP.1, cod poștal 440039
9.78
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 28.03.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
7.595.980 RON
▲ 457% vs 2024
Profit net
284.328 RON
Capitaluri proprii
553.484 RON
▲ 106% vs 2024
Număr mediu angajați
12
▼ 8% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

01,5 mil3,0 mil4,6 mil6,1 mil7,6 mil2023 · Cifră de afaceri: 1.271.143 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.362.928 RON2025 · Cifră de afaceri: 7.595.980 RON2023 · Profit: 282.479 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 284.328 RON2023 · Datorii: 263.372 RON2024 · Datorii: 291.092 RON2025 · Datorii: 283.125 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UNITED POWER CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 7.595.980 RON în 2025, cu un profit net de 284.328 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 7.595.980 1.362.928 1.271.143
Profit net 284.328 0 282.479
Capitaluri proprii 553.484 269.156 282.679
Active totale 836.609 560.248 546.051
Datorii totale 283.125 291.092 263.372
Număr mediu salariați 12 13 11

Analiză de risc — insolvență

9.78
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.