Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

FABRICA DE UNGHII BY ANDREEA BEHRUZ S.R.L.

CUI
47846031
Reg. Comerț
J2023005406400
Înregistrată
20.03.2023
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR MĂRIUCA, NR.2, BL.122, SC.A, ET.4, AP.27
2.66
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 20.03.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
967.068 RON
▲ 43% vs 2024
Profit net
45.238 RON
▼ 74% vs 2024
Capitaluri proprii
45.478 RON
▼ 74% vs 2024
Număr mediu angajați
9
▲ 200% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

0193 k387 k580 k774 k967 k2023 · Cifră de afaceri: 192.992 RON2024 · Cifră de afaceri: 675.829 RON2025 · Cifră de afaceri: 967.068 RON2023 · Profit: 41.943 RON2024 · Profit: 175.322 RON2025 · Profit: 45.238 RON2023 · Datorii: 11.443 RON2024 · Datorii: 45.855 RON2025 · Datorii: 257.417 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FABRICA DE UNGHII BY ANDREEA BEHRUZ S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 967.068 RON în 2025, cu un profit net de 45.238 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 967.068 675.829 192.992
Profit net 45.238 175.322 41.943
Capitaluri proprii 45.478 175.562 42.143
Active totale 302.655 221.417 53.586
Datorii totale 257.417 45.855 11.443
Număr mediu salariați 9 3 1

Analiză de risc — insolvență

2.66
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.