Activă Plătitor TVA GALAŢI

VP DEV SOLUTIONS S.R.L.

CUI
47694537
Reg. Comerț
J17/307/2023
Înregistrată
23.02.2023
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. G-RAL ALEXANDRU CERNAT, NR.15, BL.M5A, SC.3, ET.2, AP.46, cod poștal 800303
18.78
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6201
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 23.02.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
248.042 RON
▼ 26% vs 2024
Profit net
146.009 RON
▼ 48% vs 2024
Capitaluri proprii
146.209 RON
▼ 48% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

067 k134 k201 k268 k336 k2023 · Cifră de afaceri: 243.818 RON2024 · Cifră de afaceri: 335.623 RON2025 · Cifră de afaceri: 248.042 RON2023 · Profit: 208.232 RON2024 · Profit: 279.600 RON2025 · Profit: 146.009 RON2023 · Datorii: 7.962 RON2024 · Datorii: 12.153 RON2025 · Datorii: 30.208 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VP DEV SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 248.042 RON în 2025, cu un profit net de 146.009 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 248.042 335.623 243.818
Profit net 146.009 279.600 208.232
Capitaluri proprii 146.209 280.423 208.432
Active totale 176.417 292.576 216.394
Datorii totale 30.208 12.153 7.962
Număr mediu salariați 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

18.78
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6201).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.