Activă Plătitor TVA CLUJ

SCALA PROJECT MANAGEMENT S.R.L.

CUI
47693957
Reg. Comerț
J2023000869127
Înregistrată
23.02.2023
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BRANULUI, NR.53, cod poștal 400393
5.25
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 23.02.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.906.165 RON
▲ 43% vs 2024
Profit net
420.965 RON
▲ 42% vs 2024
Capitaluri proprii
421.205 RON
▲ 39% vs 2024
Număr mediu angajați
13

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

0781 k1,6 mil2,3 mil3,1 mil3,9 mil2023 · Cifră de afaceri: 202.433 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.737.372 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.906.165 RON2023 · Profit: 4.986 RON2024 · Profit: 297.117 RON2025 · Profit: 420.965 RON2023 · Datorii: 190.804 RON2024 · Datorii: 391.411 RON2025 · Datorii: 1.022.565 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SCALA PROJECT MANAGEMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 3.906.165 RON în 2025, cu un profit net de 420.965 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 3.906.165 2.737.372 202.433
Profit net 420.965 297.117 4.986
Capitaluri proprii 421.205 302.302 5.186
Active totale 1.438.761 689.189 195.990
Datorii totale 1.022.565 391.411 190.804
Număr mediu salariați 13 0 1

Analiză de risc — insolvență

5.25
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.