Activă Plătitor TVA DÂMBOVIŢA

TNT UPGRADE ERP INTEGRATION S.R.L.

CUI
47403972
Reg. Comerț
J15/13/2023
Înregistrată
05.01.2023
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, SAT ANINOASA COM. ANINOASA, STR. AFUMAŢI, NR.22, cod poștal 137005
31.52
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 05.01.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
572.035 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
422.626 RON
▼ 17% vs 2024
Capitaluri proprii
422.866 RON
▼ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

0127 k254 k381 k508 k635 k2023 · Cifră de afaceri: 504.514 RON2024 · Cifră de afaceri: 634.630 RON2025 · Cifră de afaceri: 572.035 RON2023 · Profit: 445.460 RON2024 · Profit: 511.672 RON2025 · Profit: 422.626 RON2023 · Datorii: 33.091 RON2024 · Datorii: 26.897 RON2025 · Datorii: 27.751 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TNT UPGRADE ERP INTEGRATION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 572.035 RON în 2025, cu un profit net de 422.626 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 572.035 634.630 504.514
Profit net 422.626 511.672 445.460
Capitaluri proprii 422.866 511.912 445.660
Active totale 450.509 538.502 478.751
Datorii totale 27.751 26.897 33.091
Număr mediu salariați 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

31.52
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.