Activă Plătitor TVA BACĂU

RC-VERTICAL S.R.L.

CUI
47398370
Reg. Comerț
J2023000009044
Înregistrată
04.01.2023
Sediu social JUD. BACĂU, SAT IAZ COM. STRUGARI, IAZ, NR.19, STR. PRINCIPALĂ
6.36
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 04.01.2023)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.890.779 RON
▲ 80% vs 2024
Profit net
278.084 RON
▼ 44% vs 2024
Capitaluri proprii
291.814 RON
▼ 42% vs 2024
Număr mediu angajați
12
▲ 71% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

0378 k756 k1,1 mil1,5 mil1,9 mil2023 · Cifră de afaceri: 702.566 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.053.076 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.890.779 RON2023 · Profit: 211.825 RON2024 · Profit: 500.786 RON2025 · Profit: 278.084 RON2023 · Datorii: 62.492 RON2024 · Datorii: 296.853 RON2025 · Datorii: 521.300 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RC-VERTICAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.890.779 RON în 2025, cu un profit net de 278.084 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 1.890.779 1.053.076 702.566
Profit net 278.084 500.786 211.825
Capitaluri proprii 291.814 501.088 212.025
Active totale 813.114 797.941 274.517
Datorii totale 521.300 296.853 62.492
Număr mediu salariați 12 7 7

Analiză de risc — insolvență

6.36
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.