Activă Plătitor TVA CLUJ

SVBT CITY DRIVE S.R.L.

CUI
47383018
Reg. Comerț
J2022007529126
Înregistrată
28.12.2022
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DÂMBOVIŢEI, NR.28, AP.1, cod poștal 400584
1.74
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 28.12.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
114.207 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
10.116 RON
Număr mediu angajați
1
▼ 67% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

045 k90 k135 k180 k225 k2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 225.405 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 114.207 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 85.299 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 153 RON2023 · Datorii: 35.264 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 35.862 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SVBT CITY DRIVE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 114.207 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 114.207 0 225.405 0
Profit net 0 0 85.299 0
Capitaluri proprii 10.116 0 85.146 -153
Active totale 45.978 0 120.410 0
Datorii totale 35.862 0 35.264 153
Număr mediu salariați 1 3 2 0

Analiză de risc — insolvență

1.74
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.