Activă VRANCEA

DENTRUST SURGERY S.R.L.

CUI
47317278
Reg. Comerț
J39/1256/2022
Înregistrată
15.12.2022
Sediu social JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. ALEXANDRU VLAHUŢĂ, NR.7, cod poștal 620160
20.85
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 15.12.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.737.404 RON
▲ 35% vs 2024
Profit net
2.644.790 RON
▲ 31% vs 2024
Capitaluri proprii
2.650.271 RON
▲ 31% vs 2024
Număr mediu angajați
10
▲ 11% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

01,1 mil2,3 mil3,4 mil4,6 mil5,7 mil2022 · Cifră de afaceri: 1.500 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.376.496 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.253.734 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.737.404 RON2022 · Profit: 442 RON2023 · Profit: 1.778.137 RON2024 · Profit: 2.026.128 RON2025 · Profit: 2.644.790 RON2022 · Datorii: 461 RON2023 · Datorii: 9.980 RON2024 · Datorii: 307.062 RON2025 · Datorii: 421.976 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DENTRUST SURGERY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 5.737.404 RON în 2025, cu un profit net de 2.644.790 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 5.737.404 4.253.734 2.376.496 1.500
Profit net 2.644.790 2.026.128 1.778.137 442
Capitaluri proprii 2.650.271 2.026.570 1.778.779 642
Active totale 3.072.247 2.333.632 1.788.759 1.103
Datorii totale 421.976 307.062 9.980 461
Număr mediu salariați 10 9 1 1

Analiză de risc — insolvență

20.85
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.