Activă Plătitor TVA IAŞI

CONVERSION DRIVEN AGENCY S.R.L.

CUI
47297774
Reg. Comerț
J22/4575/2022
Înregistrată
12.12.2022
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ZIMBRULUI, NR.17, SC. TR. 1, ET.11, AP.114, cod poștal 700047
22.01
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 12.12.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
367.077 RON
▲ 65% vs 2024
Profit net
242.249 RON
▲ 51% vs 2024
Capitaluri proprii
242.490 RON
▲ 51% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

073 k147 k220 k294 k367 k2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 97.918 RON2024 · Cifră de afaceri: 223.101 RON2025 · Cifră de afaceri: 367.077 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 72.470 RON2024 · Profit: 160.349 RON2025 · Profit: 242.249 RON2022 · Datorii: 720 RON2023 · Datorii: 9.007 RON2024 · Datorii: 65.961 RON2025 · Datorii: 33.914 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONVERSION DRIVEN AGENCY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 367.077 RON în 2025, cu un profit net de 242.249 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 367.077 223.101 97.918 0
Profit net 242.249 160.349 72.470 0
Capitaluri proprii 242.490 160.589 71.930 -540
Active totale 276.404 226.550 80.937 180
Datorii totale 33.914 65.961 9.007 720
Număr mediu salariați 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

22.01
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.