Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

GALERIILE COMERCIALE MIP S.R.L.

CUI
47230669
Reg. Comerț
J2022023438404
Înregistrată
23.11.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR GLICINELOR, NR.6, BIROUL NR. 1, cod poștal 51207
31.38
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 23.11.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.694.481 RON
▲ 5% vs 2024
Profit net
824.382 RON
▲ 17% vs 2024
Capitaluri proprii
824.649 RON
▲ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0339 k678 k1,0 mil1,4 mil1,7 mil2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.592.426 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.607.025 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.694.481 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 901.056 RON2024 · Profit: 702.610 RON2025 · Profit: 824.382 RON2022 · Datorii: 521 RON2023 · Datorii: 92.951 RON2024 · Datorii: 32.775 RON2025 · Datorii: 54.569 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GALERIILE COMERCIALE MIP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.694.481 RON în 2025, cu un profit net de 824.382 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 1.694.481 1.607.025 1.592.426 0
Profit net 824.382 702.610 901.056 0
Capitaluri proprii 824.649 702.867 900.735 -321
Active totale 879.218 735.642 993.686 200
Datorii totale 54.569 32.775 92.951 521
Număr mediu salariați 6 12 8 1

Analiză de risc — insolvență

31.38
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.