Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

FIRST CHOICE IN BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.

CUI
47223122
Reg. Comerț
J40/23345/2022
Înregistrată
22.11.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. SG. CONSTANTIN MOISE, NR.5D, BL.2, SC.2, AP.B5, cod poștal 61421
9.14
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8559
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 22.11.2022)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
3.182 RON
▼ 96% vs 2023
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2023
Capitaluri proprii
35.115 RON
▼ 23% vs 2023
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k29 k43 k57 k71 k2022 · Cifră de afaceri: 7.871 RON2023 · Cifră de afaceri: 71.294 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.182 RON2022 · Profit: 4.889 RON2023 · Profit: 40.737 RON2024 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 502 RON2023 · Datorii: 526 RON2024 · Datorii: 9.313 RON202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FIRST CHOICE IN BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 3.182 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 202420232022
Cifră de afaceri netă 3.182 71.294 7.871
Profit net 0 40.737 4.889
Capitaluri proprii 35.115 45.826 5.089
Active totale 44.428 46.352 5.591
Datorii totale 9.313 526 502
Număr mediu salariați 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

9.14
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8559).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.