Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ACATALECTIC S.R.L.

CUI
47156538
Reg. Comerț
J40/22461/2022
Înregistrată
10.11.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. BANUL UDREA, NR.10, CAMERA 3, IN SUPRAFATA DE 11,66 MP, BL.H6, SC.1, ET.1, cod poștal 31274
13.40
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
3 ani (din 10.11.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
269.451 RON
▲ 147% vs 2024
Profit net
124.461 RON
Capitaluri proprii
110.623 RON
▲ 899% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

054 k108 k162 k216 k269 k2022 · Cifră de afaceri: 10.667 RON2023 · Cifră de afaceri: 157.200 RON2024 · Cifră de afaceri: 108.950 RON2025 · Cifră de afaceri: 269.451 RON2022 · Profit: 383 RON2023 · Profit: 15.931 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 124.461 RON2022 · Datorii: 247.587 RON2023 · Datorii: 169.088 RON2024 · Datorii: 145.007 RON2025 · Datorii: 61.254 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ACATALECTIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 269.451 RON în 2025, cu un profit net de 124.461 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 269.451 108.950 157.200 10.667
Profit net 124.461 0 15.931 383
Capitaluri proprii 110.623 -13.838 16.514 583
Active totale 169.913 129.291 183.566 246.476
Datorii totale 61.254 145.007 169.088 247.587
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

13.40
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.