Activă VÂLCEA

FAST SEVEN S.R.L.

CUI
47132881
Reg. Comerț
J38/1305/2022
Înregistrată
04.11.2022
Sediu social JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, ALEEA PRIVIGHETORII, NR.1, BL.8, SC.A, ET.PARTER, AP.2
-7.82
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 04.11.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.360 RON
▲ 24% vs 2024
Profit net
3.305 RON
▼ 73% vs 2024
Capitaluri proprii
-20.329 RON
▲ 14% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

08 k16 k23 k31 k39 k2022 · Cifră de afaceri: 9.994 RON2023 · Cifră de afaceri: 30.598 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.100 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.360 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 12.263 RON2025 · Profit: 3.305 RON2022 · Datorii: 12.429 RON2023 · Datorii: 38.809 RON2024 · Datorii: 34.046 RON2025 · Datorii: 34.272 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FAST SEVEN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.360 RON în 2025, cu un profit net de 3.305 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 1.360 1.100 30.598 9.994
Profit net 3.305 12.263 0 0
Capitaluri proprii -20.329 -23.634 -35.896 -1.976
Active totale 13.943 10.412 2.913 10.453
Datorii totale 34.272 34.046 38.809 12.429
Număr mediu salariați 0 1 2 3

Analiză de risc — insolvență

-7.82
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.