Activă Plătitor TVA GIURGIU

VASINVEST FAMILY CONSTRUCT S.R.L.

CUI
47089790
Reg. Comerț
J2022001096523
Înregistrată
28.10.2022
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT GĂISENI COM. GĂISENI, STR. RUMEOARĂ, NR.27, cod poștal 87085
3.66
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 28.10.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
224.111 RON
▼ 91% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
121.687 RON
▼ 85% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0492 k983 k1,5 mil2,0 mil2,5 mil2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 895.805 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.458.237 RON2025 · Cifră de afaceri: 224.111 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 450.829 RON2024 · Profit: 645.733 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 1.594 RON2023 · Datorii: 275.306 RON2024 · Datorii: 640.490 RON2025 · Datorii: 158.470 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VASINVEST FAMILY CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 224.111 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 224.111 2.458.237 895.805 0
Profit net 0 645.733 450.829 0
Capitaluri proprii 121.687 795.553 449.820 -1.009
Active totale 280.157 1.436.043 725.126 585
Datorii totale 158.470 640.490 275.306 1.594
Număr mediu salariați 4 6 5 1

Analiză de risc — insolvență

3.66
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.