Activă Plătitor TVA BISTRIŢA-NĂSĂUD

LEDERTHERAPY S.R.L.

CUI
47071458
Reg. Comerț
J06/1639/2022
Înregistrată
25.10.2022
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT PRUNDU BÂRGĂULUI COM. PRUNDU BÂRGĂULUI, STR. COLIBIŢEI, NR.16, cod poștal 427230
12.79
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8559
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 25.10.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
665.257 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
271.100 RON
▲ 39% vs 2024
Capitaluri proprii
338.449 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0139 k278 k417 k556 k695 k2022 · Cifră de afaceri: 30.186 RON2023 · Cifră de afaceri: 435.650 RON2024 · Cifră de afaceri: 695.151 RON2025 · Cifră de afaceri: 665.257 RON2022 · Profit: 9.470 RON2023 · Profit: 287.077 RON2024 · Profit: 195.602 RON2025 · Profit: 271.100 RON2022 · Datorii: 10.565 RON2023 · Datorii: 37.867 RON2024 · Datorii: 35.188 RON2025 · Datorii: 141.157 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LEDERTHERAPY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 665.257 RON în 2025, cu un profit net de 271.100 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 665.257 695.151 435.650 30.186
Profit net 271.100 195.602 287.077 9.470
Capitaluri proprii 338.449 330.349 296.747 9.670
Active totale 479.606 365.537 334.614 20.235
Datorii totale 141.157 35.188 37.867 10.565
Număr mediu salariați 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

12.79
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8559).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.