Activă Plătitor TVA TIMIŞ

DOI SYSTEMS TECHNOLOGY S.R.L.

CUI
46986975
Reg. Comerț
J2022004774350
Înregistrată
10.10.2022
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. MIRCEA CEL BĂTRÎN, NR.117-119, CAMERA 2
11.52
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 10.10.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.560.446 RON
▼ 15% vs 2024
Profit net
431.530 RON
▼ 17% vs 2024
Capitaluri proprii
499.914 RON
▼ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▼ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0479 k958 k1,4 mil1,9 mil2,4 mil2022 · Cifră de afaceri: 527.401 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.396.148 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.827.307 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.560.446 RON2022 · Profit: 348.409 RON2023 · Profit: 515.454 RON2024 · Profit: 519.439 RON2025 · Profit: 431.530 RON2022 · Datorii: 2.479 RON2023 · Datorii: 1.207.643 RON2024 · Datorii: 11.241 RON2025 · Datorii: 284.375 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DOI SYSTEMS TECHNOLOGY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.560.446 RON în 2025, cu un profit net de 431.530 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 1.560.446 1.827.307 2.396.148 527.401
Profit net 431.530 519.439 515.454 348.409
Capitaluri proprii 499.914 522.220 646.563 348.609
Active totale 784.289 533.461 1.854.206 351.088
Datorii totale 284.375 11.241 1.207.643 2.479
Număr mediu salariați 4 5 8 2

Analiză de risc — insolvență

11.52
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.