Activă TIMIŞ

NMA BLACK SOLUTIONS S.R.L.

CUI
46972651
Reg. Comerț
J35/4733/2022
Înregistrată
06.10.2022
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.46, AP.1A
9.11
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7022
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 06.10.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
35.845 RON
▼ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

012 k23 k35 k47 k58 k2022 · Cifră de afaceri: 16.711 RON2023 · Cifră de afaceri: 58.140 RON2024 · Cifră de afaceri: 33.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Profit: 4.154 RON2023 · Profit: 23.979 RON2024 · Profit: 10.536 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 9.208 RON2023 · Datorii: 38.200 RON2024 · Datorii: 10.401 RON2025 · Datorii: 9.571 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NMA BLACK SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 0 33.000 58.140 16.711
Profit net 0 10.536 23.979 4.154
Capitaluri proprii 35.845 38.869 28.333 4.354
Active totale 45.416 49.270 66.533 13.562
Datorii totale 9.571 10.401 38.200 9.208
Număr mediu salariați 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

9.11
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7022).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.