Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

GERO IMPEX SRL

CUI
4694886
Reg. Comerț
J40/15907/1993
Înregistrată
27.09.1993
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. BACHUS, NR.23, AP.CAMERA 2, cod poștal 52402
11.91
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8129
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 27.09.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
631.646 RON
▼ 22% vs 2024
Profit net
51.132 RON
▼ 81% vs 2024
Capitaluri proprii
442.040 RON
▼ 41% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0523 k1,0 mil1,6 mil2,1 mil2,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 688.148 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.614.822 RON2023 · Cifră de afaceri: 918.233 RON2024 · Cifră de afaceri: 804.962 RON2025 · Cifră de afaceri: 631.646 RON2021 · Profit: 182.632 RON2022 · Profit: 995.177 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 269.786 RON2025 · Profit: 51.132 RON2021 · Datorii: 283.307 RON2022 · Datorii: 289.532 RON2023 · Datorii: 303.478 RON2024 · Datorii: 257.956 RON2025 · Datorii: 85.205 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GERO IMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 631.646 RON în 2025, cu un profit net de 51.132 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 631.646 804.962 918.233 2.614.822 688.148
Profit net 51.132 269.786 0 995.177 182.632
Capitaluri proprii 442.040 746.682 989.596 1.271.947 597.402
Active totale 519.251 994.681 1.283.713 1.552.164 879.942
Datorii totale 85.205 257.956 303.478 289.532 283.307
Număr mediu salariați 5 5 7 9 6

Analiză de risc — insolvență

11.91
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8129).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.