Activă ILFOV

TARGET ONE CONS S.R.L.

CUI
46886534
Reg. Comerț
J23/6528/2022
Înregistrată
22.09.2022
Sediu social JUD. ILFOV, SAT BĂLTENI COM. PERIŞ, NUMAR CADASTRAL 398, CAM. 2, cod poștal 77151
8.95
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 22.09.2022)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
777.476 RON
▲ 158% vs 2023
Profit net
220.310 RON
▲ 27% vs 2023
Capitaluri proprii
223.369 RON
▲ 29% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

0155 k311 k466 k622 k777 k2022 · Cifră de afaceri: 40.775 RON2023 · Cifră de afaceri: 301.103 RON2024 · Cifră de afaceri: 777.476 RON2022 · Profit: 35.481 RON2023 · Profit: 172.819 RON2024 · Profit: 220.310 RON2022 · Datorii: 400 RON2023 · Datorii: 56.725 RON2024 · Datorii: 236.993 RON202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TARGET ONE CONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 777.476 RON în 2024, cu un profit net de 220.310 RON.

Indicator (RON) 202420232022
Cifră de afaceri netă 777.476 301.103 40.775
Profit net 220.310 172.819 35.481
Capitaluri proprii 223.369 173.059 35.681
Active totale 460.274 229.726 36.081
Datorii totale 236.993 56.725 400
Număr mediu salariați 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

8.95
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.