Activă MUREŞ

CMA CONTAB SOLUTIONS S.R.L.

CUI
46837949
Reg. Comerț
J2022001740260
Înregistrată
14.09.2022
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. LĂMÂIŢEI, NR.10, AP.7, cod poștal 540350
4.87
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7020
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 14.09.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
94.850 RON
▲ 48% vs 2024
Profit net
16.260 RON
▲ 9% vs 2024
Capitaluri proprii
18.066 RON
▲ 14% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

019 k38 k57 k76 k95 k2022 · Cifră de afaceri: 3.850 RON2023 · Cifră de afaceri: 32.400 RON2024 · Cifră de afaceri: 64.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 94.850 RON2022 · Profit: 2.710 RON2023 · Profit: 23.001 RON2024 · Profit: 14.896 RON2025 · Profit: 16.260 RON2022 · Datorii: 3.464 RON2023 · Datorii: 711 RON2024 · Datorii: 51.283 RON2025 · Datorii: 45.095 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CMA CONTAB SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 94.850 RON în 2025, cu un profit net de 16.260 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 94.850 64.000 32.400 3.850
Profit net 16.260 14.896 23.001 2.710
Capitaluri proprii 18.066 15.806 25.911 2.910
Active totale 63.161 67.089 26.622 6.374
Datorii totale 45.095 51.283 711 3.464
Număr mediu salariați 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

4.87
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7020).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.