Activă VRANCEA

COSTI IONIŢĂ CONSTRUCT S.R.L.

CUI
46822557
Reg. Comerț
J39/978/2022
Înregistrată
13.09.2022
Sediu social JUD. VRANCEA, SAT SIHLEA COM. SIHLEA, SIHLEA, TARLA 21, PC.2089, cod poștal 627300
21.26
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 13.09.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
32.795 RON
▼ 45% vs 2024
Profit net
26.150 RON
▼ 13% vs 2024
Capitaluri proprii
45.374 RON
▲ 136% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

012 k24 k36 k48 k60 k2022 · Cifră de afaceri: 300 RON2023 · Cifră de afaceri: 13.700 RON2024 · Cifră de afaceri: 59.647 RON2025 · Cifră de afaceri: 32.795 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 30.127 RON2025 · Profit: 26.150 RON2022 · Datorii: 3.209 RON2023 · Datorii: 8.720 RON2024 · Datorii: 23.221 RON2025 · Datorii: 4.214 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COSTI IONIŢĂ CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 32.795 RON în 2025, cu un profit net de 26.150 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 32.795 59.647 13.700 300
Profit net 26.150 30.127 0 0
Capitaluri proprii 45.374 19.224 -10.903 195
Active totale 68.775 75.180 45.682 106.411
Datorii totale 4.214 23.221 8.720 3.209
Număr mediu salariați 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

21.26
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.