Activă MARAMUREŞ

CS GEO FIRE SPRINKLER DESIGN S.R.L.

CUI
46814392
Reg. Comerț
J24/1882/2022
Înregistrată
12.09.2022
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. CAVNIC, STR. SUIORULUI, NR.10, cod poștal 435300
85.77
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 12.09.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
233.628 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
144.353 RON
▼ 14% vs 2024
Capitaluri proprii
328.225 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

047 k93 k140 k187 k234 k2022 · Cifră de afaceri: 37.722 RON2023 · Cifră de afaceri: 165.213 RON2024 · Cifră de afaceri: 216.029 RON2025 · Cifră de afaceri: 233.628 RON2022 · Profit: 34.409 RON2023 · Profit: 123.703 RON2024 · Profit: 166.969 RON2025 · Profit: 144.353 RON2022 · Datorii: 1.377 RON2023 · Datorii: 3.496 RON2024 · Datorii: 4.576 RON2025 · Datorii: 4.597 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CS GEO FIRE SPRINKLER DESIGN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 233.628 RON în 2025, cu un profit net de 144.353 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 233.628 216.029 165.213 37.722
Profit net 144.353 166.969 123.703 34.409
Capitaluri proprii 328.225 290.872 158.312 34.609
Active totale 332.822 295.448 161.808 35.986
Datorii totale 4.597 4.576 3.496 1.377
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

85.77
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.