Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SHOW THE AGENCY S.R.L.

CUI
46806810
Reg. Comerț
J40/17833/2022
Înregistrată
09.09.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, SPL INDEPENDENŢEI, NR.202B, CAMERA 42, cod poștal 60021
3.40
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 09.09.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
15.134.608 RON
▲ 89% vs 2024
Profit net
867.887 RON
▼ 23% vs 2024
Capitaluri proprii
868.139 RON
▼ 23% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

03,0 mil6,1 mil9,1 mil12 mil15 mil2022 · Cifră de afaceri: 209.726 RON2023 · Cifră de afaceri: 685.738 RON2024 · Cifră de afaceri: 8.002.287 RON2025 · Cifră de afaceri: 15.134.608 RON2022 · Profit: 115.035 RON2023 · Profit: 234.697 RON2024 · Profit: 1.121.920 RON2025 · Profit: 867.887 RON2022 · Datorii: 28.900 RON2023 · Datorii: 47.639 RON2024 · Datorii: 1.700.073 RON2025 · Datorii: 3.687.356 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SHOW THE AGENCY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 15.134.608 RON în 2025, cu un profit net de 867.887 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 15.134.608 8.002.287 685.738 209.726
Profit net 867.887 1.121.920 234.697 115.035
Capitaluri proprii 868.139 1.122.172 234.949 115.245
Active totale 4.555.495 2.822.245 282.588 144.145
Datorii totale 3.687.356 1.700.073 47.639 28.900
Număr mediu salariați 4 3 1 1

Analiză de risc — insolvență

3.40
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.