Activă Plătitor TVA SUCEAVA

SOFIBET CONSTRUCTII S.R.L.

CUI
46790137
Reg. Comerț
J2022001889332
Înregistrată
06.09.2022
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. CPT. GRIGORE ANDREI, NR.31E, cod poștal 720144
-0.06
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 06.09.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
94.113 RON
▼ 95% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-4.301 RON
▼ 101% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 83% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0404 k808 k1,2 mil1,6 mil2,0 mil2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.019.250 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.961.566 RON2025 · Cifră de afaceri: 94.113 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 1.609.704 RON2024 · Profit: 663.015 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 0 RON2023 · Datorii: 324.387 RON2024 · Datorii: 662.633 RON2025 · Datorii: 527.302 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SOFIBET CONSTRUCTII S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 94.113 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 94.113 1.961.566 2.019.250 0
Profit net 0 663.015 1.609.704 0
Capitaluri proprii -4.301 672.919 1.609.904 0
Active totale 523.001 967.552 1.934.291 0
Datorii totale 527.302 662.633 324.387 0
Număr mediu salariați 2 12 7 0

Analiză de risc — insolvență

-0.06
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.