Activă Plătitor TVA ARGEŞ

NURTURE.SHAPE.DARE S.R.L.

CUI
46718506
Reg. Comerț
J2022002336037
Înregistrată
25.08.2022
Sediu social JUD. ARGEŞ, ORŞ. ŞTEFĂNEŞTI, STR. ŞTEFAN GOLESCU, NR.40, CARTIER FRAŢII GOLEŞTI, cod poștal 117715
18.67
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7020
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 25.08.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
482.690 RON
▲ 50% vs 2024
Profit net
263.016 RON
▲ 38% vs 2024
Capitaluri proprii
263.256 RON
▲ 38% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

097 k193 k290 k386 k483 k2022 · Cifră de afaceri: 7.332 RON2023 · Cifră de afaceri: 416.731 RON2024 · Cifră de afaceri: 321.018 RON2025 · Cifră de afaceri: 482.690 RON2022 · Profit: 3.619 RON2023 · Profit: 281.944 RON2024 · Profit: 190.558 RON2025 · Profit: 263.016 RON2022 · Datorii: 4.529 RON2023 · Datorii: 34.580 RON2024 · Datorii: 83.152 RON2025 · Datorii: 55.224 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NURTURE.SHAPE.DARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 482.690 RON în 2025, cu un profit net de 263.016 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 482.690 321.018 416.731 7.332
Profit net 263.016 190.558 281.944 3.619
Capitaluri proprii 263.256 190.798 285.763 3.819
Active totale 318.480 273.950 320.343 8.348
Datorii totale 55.224 83.152 34.580 4.529
Număr mediu salariați 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

18.67
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7020).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.