Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SNOW COVERED MOUNTAIN S.R.L.

CUI
46702267
Reg. Comerț
J2022016457407
Înregistrată
24.08.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALE PANTELIMON, NR.6, BL.8, SC.1, ET.3, AP.29, cod poștal 22404
-30.86
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6831
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 24.08.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
6.200 RON
▼ 68% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-27.566 RON
▼ 338% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k22 k34 k45 k56 k2022 · Cifră de afaceri: 24.578 RON2023 · Cifră de afaceri: 56.219 RON2024 · Cifră de afaceri: 19.281 RON2025 · Cifră de afaceri: 6.200 RON2022 · Profit: 12.835 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 5.014 RON2023 · Datorii: 5.046 RON2024 · Datorii: 7.747 RON2025 · Datorii: 33.595 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SNOW COVERED MOUNTAIN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 6.200 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 6.200 19.281 56.219 24.578
Profit net 0 0 0 12.835
Capitaluri proprii -27.566 -6.297 1.899 13.035
Active totale 6.029 1.450 6.668 17.697
Datorii totale 33.595 7.747 5.046 5.014
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-30.86
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6831).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.