Activă NEAMŢ

MIANGE CLUB S.R.L.

CUI
46687108
Reg. Comerț
J27/1054/2022
Înregistrată
22.08.2022
Sediu social JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. SUBDĂRMĂNEŞTI, NR.70, cod poștal 610286
17.17
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5630
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 22.08.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
88.352 RON
▼ 38% vs 2024
Profit net
26.694 RON
▲ 578% vs 2024
Capitaluri proprii
22.801 RON
▲ 686% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

028 k57 k85 k113 k142 k2022 · Cifră de afaceri: 20.923 RON2023 · Cifră de afaceri: 133.692 RON2024 · Cifră de afaceri: 141.665 RON2025 · Cifră de afaceri: 88.352 RON2022 · Profit: 5.536 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 3.937 RON2025 · Profit: 26.694 RON2022 · Datorii: 11.560 RON2023 · Datorii: 29.381 RON2024 · Datorii: 25.503 RON2025 · Datorii: 7.227 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MIANGE CLUB S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 88.352 RON în 2025, cu un profit net de 26.694 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 88.352 141.665 133.692 20.923
Profit net 26.694 3.937 0 5.536
Capitaluri proprii 22.801 -3.893 -7.830 5.736
Active totale 30.028 21.610 21.551 17.296
Datorii totale 7.227 25.503 29.381 11.560
Număr mediu salariați 0 1 2 0

Analiză de risc — insolvență

17.17
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5630).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.