Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ADA TESLARU COMMUNICATION S.R.L.

CUI
46643187
Reg. Comerț
J40/15746/2022
Înregistrată
12.08.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. ION BREZOIANU, NR.23-25, CONSTRUCTIA C2- CORP B, MEZANIN, BIROUL 15
-3.62
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 12.08.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
291.844 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-57.213 RON
▼ 244% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0123 k247 k370 k493 k617 k2022 · Cifră de afaceri: 25.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 616.578 RON2024 · Cifră de afaceri: 285.782 RON2025 · Cifră de afaceri: 291.844 RON2022 · Profit: 287 RON2023 · Profit: 103.967 RON2024 · Profit: 82.319 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 735 RON2023 · Datorii: 123.309 RON2024 · Datorii: 74.037 RON2025 · Datorii: 172.070 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ADA TESLARU COMMUNICATION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 291.844 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 291.844 285.782 616.578 25.000
Profit net 0 82.319 103.967 287
Capitaluri proprii -57.213 39.686 104.454 487
Active totale 114.857 113.723 227.763 1.222
Datorii totale 172.070 74.037 123.309 735
Număr mediu salariați 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-3.62
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.