Activă Plătitor TVA ARAD

VSM TRUCK INTACKT S.R.L.

CUI
46622389
Reg. Comerț
J2022001504022
Înregistrată
09.08.2022
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. VIŞINULUI, NR.70, cod poștal 310197
3.20
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 09.08.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
682.445 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
32.976 RON
▲ 461% vs 2024
Capitaluri proprii
35.606 RON
▲ 29% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0139 k277 k416 k555 k694 k2022 · Cifră de afaceri: 113.272 RON2023 · Cifră de afaceri: 588.851 RON2024 · Cifră de afaceri: 693.633 RON2025 · Cifră de afaceri: 682.445 RON2022 · Profit: 1.643 RON2023 · Profit: 19.912 RON2024 · Profit: 5.876 RON2025 · Profit: 32.976 RON2022 · Datorii: 297.053 RON2023 · Datorii: 359.806 RON2024 · Datorii: 176.921 RON2025 · Datorii: 154.731 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VSM TRUCK INTACKT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 682.445 RON în 2025, cu un profit net de 32.976 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 682.445 693.633 588.851 113.272
Profit net 32.976 5.876 19.912 1.643
Capitaluri proprii 35.606 27.630 21.754 1.843
Active totale 190.337 204.551 373.006 293.076
Datorii totale 154.731 176.921 359.806 297.053
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

3.20
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.