Activă Plătitor TVA GIURGIU

BVB 7 STAR S.R.L.

CUI
46607907
Reg. Comerț
J52/814/2022
Înregistrată
08.08.2022
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT VÂNĂTORII MARI COM. VÂNĂTORII MICI, STR. GHIOCEILOR, NR.2, cod poștal 87257
4.18
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 08.08.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
278.419 RON
▲ 27% vs 2024
Profit net
30.085 RON
▲ 53% vs 2024
Capitaluri proprii
30.325 RON
▲ 27% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

056 k111 k167 k223 k278 k2022 · Cifră de afaceri: 79.150 RON2023 · Cifră de afaceri: 215.100 RON2024 · Cifră de afaceri: 219.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 278.419 RON2022 · Profit: 18.470 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 19.711 RON2025 · Profit: 30.085 RON2022 · Datorii: 16.679 RON2023 · Datorii: 44.187 RON2024 · Datorii: 60.682 RON2025 · Datorii: 99.086 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BVB 7 STAR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 278.419 RON în 2025, cu un profit net de 30.085 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 278.419 219.000 215.100 79.150
Profit net 30.085 19.711 0 18.470
Capitaluri proprii 30.325 23.795 4.085 18.670
Active totale 129.411 84.477 48.272 35.349
Datorii totale 99.086 60.682 44.187 16.679
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.18
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.