Suspendată MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DR. HARNAGIA PATRICIA-LAURA S.R.L.

CUI
46598590
Reg. Comerț
J40/15151/2022
Înregistrată
04.08.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, INT GULIVER, NR.13, BL.C1, SC.3, ET.4, AP.265, cod poștal 60576

Informații fiscale

Statut firmă
Suspendată
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 04.08.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
7.560 RON
▼ 96% vs 2024
Profit net
44 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
876 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

035 k70 k105 k139 k174 k2022 · Cifră de afaceri: 41.998 RON2023 · Cifră de afaceri: 148.475 RON2024 · Cifră de afaceri: 174.373 RON2025 · Cifră de afaceri: 7.560 RON2022 · Profit: 33.551 RON2023 · Profit: 99.684 RON2024 · Profit: 113.244 RON2025 · Profit: 44 RON2022 · Datorii: 3.332 RON2023 · Datorii: 4.054 RON2024 · Datorii: 8.203 RON2025 · Datorii: 7.702 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DR. HARNAGIA PATRICIA-LAURA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 7.560 RON în 2025, cu un profit net de 44 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 7.560 174.373 148.475 41.998
Profit net 44 113.244 99.684 33.551
Capitaluri proprii 876 832 26.717 7.921
Active totale 8.578 9.035 30.771 11.253
Datorii totale 7.702 8.203 4.054 3.332
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.