Activă Plătitor TVA DÂMBOVIŢA

ADRIADE OIL S.R.L.

CUI
46540670
Reg. Comerț
J2022001259153
Înregistrată
26.07.2022
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. VASILE LUPU, NR.1, cod poștal 130052
2.24
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 26.07.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.875.581 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
30.361 RON
▼ 48% vs 2024
Capitaluri proprii
33.271 RON
▼ 70% vs 2024
Număr mediu angajați
21
▼ 19% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0387 k775 k1,2 mil1,5 mil1,9 mil2022 · Cifră de afaceri: 398.445 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.936.913 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.824.533 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.875.581 RON2022 · Profit: 208.401 RON2023 · Profit: 442.578 RON2024 · Profit: 58.335 RON2025 · Profit: 30.361 RON2022 · Datorii: 140.528 RON2023 · Datorii: 275.715 RON2024 · Datorii: 166.333 RON2025 · Datorii: 216.934 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ADRIADE OIL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.875.581 RON în 2025, cu un profit net de 30.361 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 1.875.581 1.824.533 1.936.913 398.445
Profit net 30.361 58.335 442.578 208.401
Capitaluri proprii 33.271 109.514 451.179 208.601
Active totale 250.205 275.847 726.894 349.129
Datorii totale 216.934 166.333 275.715 140.528
Număr mediu salariați 21 26 22 12

Analiză de risc — insolvență

2.24
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.