Activă Plătitor TVA DOLJ

IAHIMACUL S.R.L.

CUI
46528633
Reg. Comerț
J16/1985/2022
Înregistrată
25.07.2022
Sediu social JUD. DOLJ, SAT VALEA STANCIULUI COM. VALEA STANCIULUI, STR. ARHITECT CEZAR LĂZĂRESCU, NR.124, cod poștal 207605
7.04
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Segarcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 25.07.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.299.081 RON
▲ 65% vs 2024
Profit net
220.847 RON
▲ 132% vs 2024
Capitaluri proprii
483.712 RON
▲ 84% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0260 k520 k779 k1,0 mil1,3 mil2022 · Cifră de afaceri: 179.839 RON2023 · Cifră de afaceri: 551.318 RON2024 · Cifră de afaceri: 786.137 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.299.081 RON2022 · Profit: 50.914 RON2023 · Profit: 116.661 RON2024 · Profit: 95.090 RON2025 · Profit: 220.847 RON2022 · Datorii: 76.447 RON2023 · Datorii: 142.453 RON2024 · Datorii: 181.249 RON2025 · Datorii: 433.367 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IAHIMACUL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.299.081 RON în 2025, cu un profit net de 220.847 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 1.299.081 786.137 551.318 179.839
Profit net 220.847 95.090 116.661 50.914
Capitaluri proprii 483.712 262.865 167.775 51.114
Active totale 917.079 444.114 310.228 127.561
Datorii totale 433.367 181.249 142.453 76.447
Număr mediu salariați 0 14 9 11

Analiză de risc — insolvență

7.04
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.