Activă ARAD

SERVICII SI LOGISTICA S.R.L.

CUI
46527700
Reg. Comerț
J2022001391026
Înregistrată
22.07.2022
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. ORFEU, NR.3, cod poștal 310453
12.96
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 22.07.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
135.654 RON
▲ 243% vs 2024
Profit net
78.520 RON
▲ 1186% vs 2024
Capitaluri proprii
78.760 RON
▲ 1141% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

040 k80 k120 k160 k200 k2022 · Cifră de afaceri: 115.426 RON2023 · Cifră de afaceri: 200.046 RON2024 · Cifră de afaceri: 39.503 RON2025 · Cifră de afaceri: 135.654 RON2022 · Profit: 106.418 RON2023 · Profit: 94.885 RON2024 · Profit: 6.107 RON2025 · Profit: 78.520 RON2022 · Datorii: 6.006 RON2023 · Datorii: 37.902 RON2024 · Datorii: 40.114 RON2025 · Datorii: 40.365 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SERVICII SI LOGISTICA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 135.654 RON în 2025, cu un profit net de 78.520 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 135.654 39.503 200.046 115.426
Profit net 78.520 6.107 94.885 106.418
Capitaluri proprii 78.760 6.347 95.125 106.618
Active totale 119.125 46.461 133.027 112.624
Datorii totale 40.365 40.114 37.902 6.006
Număr mediu salariați 2 2 4 0

Analiză de risc — insolvență

12.96
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.