Activă Plătitor TVA GIURGIU

SERVICII CONSTRUCŢII BĂNEASA S.R.L.

CUI
46522002
Reg. Comerț
J52/741/2022
Înregistrată
22.07.2022
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT BĂNEASA COM. BĂNEASA, STR. PRINCIPALĂ, NR.92, CAMERA 4, cod poștal 87010
-5.80
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.DE STAT-SOCIETATE COMERCIALA
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 22.07.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
331.103 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
7.135 RON
▼ 83% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

076 k151 k227 k303 k378 k2022 · Cifră de afaceri: 175.914 RON2023 · Cifră de afaceri: 378.163 RON2024 · Cifră de afaceri: 348.055 RON2025 · Cifră de afaceri: 331.103 RON2022 · Profit: 6.251 RON2023 · Profit: 13.467 RON2024 · Profit: 20.875 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 32.291 RON2023 · Datorii: 57.125 RON2024 · Datorii: 60.096 RON2025 · Datorii: 69.360 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SERVICII CONSTRUCŢII BĂNEASA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 331.103 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 331.103 348.055 378.163 175.914
Profit net 0 20.875 13.467 6.251
Capitaluri proprii 7.135 40.793 19.918 6.451
Active totale 36.495 60.889 77.043 38.742
Datorii totale 69.360 60.096 57.125 32.291
Număr mediu salariați 3 3 4 5

Analiză de risc — insolvență

-5.80
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.