Activă TIMIŞ

EXACT VISION CONCEPT S.R.L.

CUI
46517502
Reg. Comerț
J2022003375356
Înregistrată
21.07.2022
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ZORILE, NR.5, CAMERA 2, cod poștal 300399
3.54
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 21.07.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
107.734 RON
▲ 20% vs 2024
Profit net
11.589 RON
▼ 12% vs 2024
Capitaluri proprii
15.417 RON
▲ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

022 k43 k65 k86 k108 k2022 · Cifră de afaceri: 34.723 RON2023 · Cifră de afaceri: 92.859 RON2024 · Cifră de afaceri: 89.822 RON2025 · Cifră de afaceri: 107.734 RON2022 · Profit: 22.670 RON2023 · Profit: 45.651 RON2024 · Profit: 13.228 RON2025 · Profit: 11.589 RON2022 · Datorii: 3.102 RON2023 · Datorii: 8.465 RON2024 · Datorii: 14.291 RON2025 · Datorii: 51.668 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EXACT VISION CONCEPT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 107.734 RON în 2025, cu un profit net de 11.589 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 107.734 89.822 92.859 34.723
Profit net 11.589 13.228 45.651 22.670
Capitaluri proprii 15.417 13.428 45.851 22.870
Active totale 67.085 27.719 54.316 25.972
Datorii totale 51.668 14.291 8.465 3.102
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

3.54
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.