Activă Plătitor TVA SUCEAVA

TEHNIC CONSTRUCT BUCOVINA S.R.L.

CUI
46501999
Reg. Comerț
J2022001428331
Înregistrată
19.07.2022
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. CUZA VODĂ, NR.29, BL.29, ET.2, AP.10, cod poștal 413
17.84
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 19.07.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
94.546 RON
▲ 6420% vs 2024
Profit net
63.120 RON
▲ 6753% vs 2024
Capitaluri proprii
83.362 RON
▲ 312% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

019 k38 k57 k76 k95 k2022 · Cifră de afaceri: 6.800 RON2023 · Cifră de afaceri: 15.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.450 RON2025 · Cifră de afaceri: 94.546 RON2022 · Profit: 6.596 RON2023 · Profit: 12.525 RON2024 · Profit: 921 RON2025 · Profit: 63.120 RON2022 · Datorii: 204 RON2023 · Datorii: 2.329 RON2024 · Datorii: 176 RON2025 · Datorii: 14.917 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TEHNIC CONSTRUCT BUCOVINA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 94.546 RON în 2025, cu un profit net de 63.120 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 94.546 1.450 15.000 6.800
Profit net 63.120 921 12.525 6.596
Capitaluri proprii 83.362 20.242 19.321 6.796
Active totale 98.279 20.418 21.650 7.000
Datorii totale 14.917 176 2.329 204
Număr mediu salariați 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

17.84
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.