Activă Plătitor TVA TIMIŞ

SB VENTURES S.R.L.

CUI
46490881
Reg. Comerț
J2022003284355
Înregistrată
18.07.2022
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT BUCOVĂŢ COM. BUCOVĂŢ, , NR.667/2, cod poștal 307352
1.91
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 18.07.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
103.950 RON
▲ 341% vs 2024
Profit net
24.699 RON
▲ 33% vs 2024
Capitaluri proprii
90.604 RON
▲ 37% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

081 k163 k244 k325 k407 k2022 · Cifră de afaceri: 112.383 RON2023 · Cifră de afaceri: 17.493 RON2024 · Cifră de afaceri: 23.583 RON2025 · Cifră de afaceri: 103.950 RON2022 · Profit: 35.345 RON2023 · Profit: 11.747 RON2024 · Profit: 18.613 RON2025 · Profit: 24.699 RON2022 · Datorii: 55.547 RON2023 · Datorii: 54.155 RON2024 · Datorii: 27.535 RON2025 · Datorii: 406.741 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SB VENTURES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 103.950 RON în 2025, cu un profit net de 24.699 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 103.950 23.583 17.493 112.383
Profit net 24.699 18.613 11.747 35.345
Capitaluri proprii 90.604 65.905 47.292 35.545
Active totale 495.407 93.440 101.447 91.092
Datorii totale 406.741 27.535 54.155 55.547
Număr mediu salariați 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

1.91
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.