Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

INTERNATIONAL VIDEO COMPANY VEGA SRL

CUI
464795
Reg. Comerț
J1991006655400
Înregistrată
26.02.1993
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, DRM COOPERATIVEI, NR.18D, CAMERA 6, cod poștal 5
23.05
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4631
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 26.02.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
209.266 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
15.005 RON
▲ 24% vs 2024
Capitaluri proprii
174.478 RON
▼ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

052 k104 k155 k207 k259 k2021 · Cifră de afaceri: 233.398 RON2022 · Cifră de afaceri: 245.457 RON2023 · Cifră de afaceri: 259.049 RON2024 · Cifră de afaceri: 237.133 RON2025 · Cifră de afaceri: 209.266 RON2021 · Profit: 25.373 RON2022 · Profit: 33.772 RON2023 · Profit: 11.294 RON2024 · Profit: 12.081 RON2025 · Profit: 15.005 RON2021 · Datorii: 9.444 RON2022 · Datorii: 11.368 RON2023 · Datorii: 13.885 RON2024 · Datorii: 12.956 RON2025 · Datorii: 11.390 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INTERNATIONAL VIDEO COMPANY VEGA SRL a avut o cifră de afaceri de 209.266 RON în 2025, cu un profit net de 15.005 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 209.266 237.133 259.049 245.457 233.398
Profit net 15.005 12.081 11.294 33.772 25.373
Capitaluri proprii 174.478 186.373 195.792 202.398 168.626
Active totale 185.868 199.329 209.677 213.766 178.070
Datorii totale 11.390 12.956 13.885 11.368 9.444
Număr mediu salariați 0 0 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

23.05
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4631).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.