Activă IAŞI

DMT FIRST SOLUTION S.R.L.

CUI
46450720
Reg. Comerț
J22/2531/2022
Înregistrată
11.07.2022
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ROMAN VODĂ, NR.1BIS, BL.F2BIS, SC.A, ET.4, AP.20
39.10
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7022
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 11.07.2022)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
238.635 RON
▲ 14% vs 2023
Profit net
228.335 RON
▲ 23% vs 2023
Capitaluri proprii
228.335 RON
▲ 14% vs 2023
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

048 k95 k143 k191 k239 k2022 · Cifră de afaceri: 58.980 RON2023 · Cifră de afaceri: 208.541 RON2024 · Cifră de afaceri: 238.635 RON2022 · Profit: 49.554 RON2023 · Profit: 186.159 RON2024 · Profit: 228.335 RON2022 · Datorii: 6.704 RON2023 · Datorii: 0 RON2024 · Datorii: 10.300 RON202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DMT FIRST SOLUTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 238.635 RON în 2024, cu un profit net de 228.335 RON.

Indicator (RON) 202420232022
Cifră de afaceri netă 238.635 208.541 58.980
Profit net 228.335 186.159 49.554
Capitaluri proprii 228.335 199.456 49.754
Active totale 238.635 199.456 56.458
Datorii totale 10.300 0 6.704
Număr mediu salariați 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

39.10
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7022).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.